Obchodní podmínky

Vámi vybraný kurz máte možnost si zarezervovat formou e-mailu, SMS nebo telefonicky. V souvislosti s rezervací je potřeba uvést druh kurzu a jeho označení (aktuální nabídka a ceník - nahoře v liště), jméno a příjmení dítěte a Vaše telefonní číslo. V případě SMS komunikace prosíme o uvedení e-mailové adresy. Pokud váháte v souvislosti s výběrem kurzu, uveďte věk a dosažené dovednosti dítěte. S výběrem vhodného kurzu pro Vaše dítě Vám poradíme.
Na základě rezervace Vám bude zaslán potvrzující e-mail včetně platebních údajů k platbě převodem, provozního řádu k přečtení, souhlasu se zpracováním osobních údajů a přihlášky k vyplnění.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku včetně podepsaného souhlasu se zpracováním osobních údajů můžete poslat zpět e-mailem nebo přinést osobně do tělocvičny (den a čas dle vypsaných kurzů a na základě domluvy s lektorkou), popřípadě ji odevzdat nejpozději na první lekci.

Před zaplacením kurzovného si  prosím přečtěte provozní řád. Zaplacením kurzovného stvrzujete, že s provozním řádem souhlasíte a že jste si ho řádně přečetli.

V ceně pololetních kurzů jsou započítané 2 případné nepřítomnosti lektora a v ceně cyklických kurzů (3 a 12 lekcí) je započítaná 1 případná nepřítomnost lektora (obvykle je však řešíme (pokud to lze) formou záskoku jiným lektorem, popřípadě lekci nahradíme (pokud to lze) po skončení kurzu).

Za nepřítomnost v nemoci, či z jiných důvodů není možné vracet peníze!

Plánované absence prosíme hlaste předem formou SMS na telefonní číslo 723 155 549 a to z důvodu čerpání náhrad ostatními rodiči s dětmi. V SMS prosíme o uvedení jména a příjmení dítěte a druhu kurzu!

Absenci je možné nahrazovat po dohodě s lektorkou v jiném z nabízených kurzů (nutnost objednání minimálně týden předem formou SMS na telefonní číslo 723 155 549) a to pouze po dobu trvání kurzů (náhrady se nepřevádějí do dalšího období). Pokud s námi pokračujete v navazujícím kurzu, náhradní lekce můžete využít v jeho průběhu v jiném z nabízených kurzů.
Další z možností je poslat za sebe náhradu (kamarádku s jejím dítětem nebo své dítě s jiným doprovodem). Náhrady můžete využít též pro sourozence.
Pokud se na lekci nebudete moci dostavit a nepošlete za sebe náhradu, prosíme o zaslání SMS na telefonní číslo 723 155 549.

V případě volných míst v již probíhajícím kurzu nabízíme možnost absolvovat jednorázový zkušební vstup ve výši 200,- Kč. (netýká se kurzu Studio bez maminky), který je potřeba uhradit předem převodem na účet. V případě, že do probíhajícího kurzu nastoupíte, Vám bude 200,- Kč. odečteno z ceny kurzu. V opačném případě je tato částka nevratná.