Obchodní podmínky

Obchodní podmínky včetně Provozního řádu jsou nedílnou součástí každé Přihlášky do kurzu a jsou zasílány elektronickou poštou na e-mail.

Vámi vybraný kurz máte možnost si zarezervovat formou e-mailu, SMS nebo telefonicky. V souvislosti s rezervací je potřeba uvést druh kurzu a jeho zkratku (aktuální nabídku a ceník naleznete nahoře v liště nebo na úvodní straně), jméno a příjmení dítěte a Vaše telefonní číslo. V případě SMS komunikace prosíme o uvedení e-mailové adresy.
Pokud váháte v souvislosti s výběrem kurzu, uveďte věk a dosažené dovednosti dítěte. S výběrem vhodného kurzu pro Vaše dítě Vám poradíme.

Na základě rezervace Vám bude zaslán potvrzující e-mail včetně Přihlášky, na které jsou mimo jiné uvedeny pokyny k platbě převodem, Obchodních podmínek a Provozního řádu
k přečtení. Přihlášku, která obsahuje Souhlas se zpracováním osobních údajů je potřeba vyplnit, 2 x podepsat a zaslat zpět e-mailem.

V případě volných míst v již probíhajícím kurzu nabízíme možnost absolvovat Jednorázový zkušební vstup ve výši 200,- Kč. (kromě kurzu Studio bez maminky), který je potřeba uhradit předem převodem na účet. V případě, že do probíhajícího kurzu nastoupíte, Vám bude 200,- Kč. odečteno z ceny kurzu. V opačném případě je tato částka nevratná.